Nowa siatkarska tradycja!? Niecodzienne pożegnanie po meczu (WIDEO)

Siatkówka
Nowa siatkarska tradycja!? Niecodzienne pożegnanie po meczu (WIDEO)
fot. Polsat Sport

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla pokonali Stroitel Mińsk 3:0 w pierwszym meczu turnieju pierwszej rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów. Po spotkaniu obie drużyny zaprezentowały niecodzienne pożegnanie, wymuszone środkami ostrożności związanymi z pandemią koronawirusa.

To już siatkarska tradycja, że zawodnicy obu ekip po zakończeniu meczu spotykają się przy siatce i podają sobie dłonie, dziękując za walkę. Jak się okazuje, pandemia koronawirusa wymusiła zmiany w rozgrywkach europejskich.

 

Zobacz także: Nowa gwiazda Jastrzębskiego Węgla zachwyciła komentatorów! "Mi się to nigdy nie udało!" (WIDEO)

 

Po spotkaniu Jastrzębski Węgiel – Stroitel Mińsk (3:0) obie drużyny stanęły na linii trzeciego metra, po przeciwnych stronach siatki i podziękowały sobie za wspólną rywalizację brawami. Jak wyglądało to nietypowe pożegnanie? Zobacz w załączonym materiale wideo:

 


Pożegnanie na odległość to jest nowość, ale tak to będzie wyglądało... Mamy nową tradycję – powiedział komentujący to spotkanie Tomasz Swędrowski.

 

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla ograli we własnej hali ekipę Stroitiela Mińsk 3:0 na inaugurację turnieju kwalifikacyjnego do LM. W czwartek czeka ich konfrontacja z holenderskim Draisma Dynamo Apeldoorn. Awans do kolejnej fazy eliminacji wywalczy najlepsza drużyna.

RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze