Walka Jana Błachowicza o mistrzowski pas tematem przewodnim Koloseum. Transmisja w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl

Sporty walki
Walka Jana Błachowicza o mistrzowski pas tematem przewodnim Koloseum. Transmisja w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl
Fot. Polsat Sport
Magazyn Koloseum od godz. 20:15 w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl

Czwartkowy magazyn "Koloseum" będzie głównie poświęcony zbliżającej się walce Jana Błachowicza (26-8, 7 KO, 9 SUB) z Dominickiem Reyesem (12-1, 7 KO, 2 SUB) o pas mistrzowski w wadze półciężkiej UFC. Zaprezentujemy ekskluzywny wywiad dla Polsatu Sport, którego udzielił szef organizacji Dana White. Nie zabraknie też innych bieżących tematów. Transmisja programu w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl od godziny 20:15.

Gośćmi Patrycji Zahorskiej i Łukasza Jurkowskiego będą ekspert Polsatu Sport Tomasz Marciniak oraz matchmaker Babilon MMA Artur Gwóźdź. Obecność tego drugiego wiąże się z piątkową galą Babilon MMA 16. W programie ogłoszone zostaną walka wieczoru gali Babilon MMA 17 oraz hitowe starcie gali KSW 55. Bohaterowie obu pojedynków również pojawią się w studiu. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Babilon MMA 16: Karta walk

 

Ponadto Bartłomiej Stachura przedstawi szczegółową analizę starcia Błachowicz - Reyes. Uczestnicy programu połączą się również z Abu Zabi. To tam Błachowicz powalczy o mistrzowski pas. 

 

Wcześniej, bo o 15:30 w zapraszamy do Polsatu Sport Extra. Tomasz Marciniak, Bartłomiej Stachura i Albert Odzimkowski przedstawią szczegółową analizę bohaterów walki o mistrzostwo wagi półciężkiej pokazując ich drogę do starcia na UFC 253.  

 

Transmisja "Koloseum" w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl. Początek o 20:15. 

mtu, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze