Zmarł Przemysław Sawicki. Piłkarz Hutnika Warszawa miał 23 lata

Inne
Zmarł Przemysław Sawicki. Piłkarz Hutnika Warszawa miał 23 lata
Fot. PAP
Nie żyje Przemysław Sawicki. Miał 23 lata.

W środę 23 września Hutnik Warszawa poinformował o nagłej śmierci swojego piłkarza Przemysława Sawickiego. Wychowanek stołecznego klubu miał 23 lata.

W środę do kibiców stołecznego Hutnika dotarła smutna wiadomość. 22 września nagle zmarł Przemysław Sawicki, 23-letni obrońca klubu z warszawskich Bielan. Informację o śmierci zawodnika podał klub na swojej stronie internetowej.
 
 
"Z głębokim żalem informujemy, że w dniu wczorajszym, nagle zmarł piłkarz Hutnika - Przemysław Sawicki. Miał 23 lata. Sawicki, który był wychowankiem klubu z Bielan, w seniorach występował od sezonu 2018/19 i rozegrał 40 meczów. Rodzinie Przemka przekazujemy wyrazy szczerego żalu i współczucia. Wkrótce poinformujemy o terminie pogrzebu naszego kolegi z zespołu." - napisał klub w opublikowanym na stronie internetowej oświadczeniu.
 
 
Przemysław Sawicki występował na pozycji bocznego lub środkowego obrońcy. Był wychowankiem Hutnika, w którym grał w juniorskich zespołach w latach 2010-2012. Miał także okazję występować w czwartoligowym KS Łomianki, w którym rozegrał 64 oficjalne spotkania.
 
PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie