Bartman i Komenda nie dali szans konkurencji! Zobaczcie najlepszą akcję premierowej kolejki PlusLigi! (WIDEO)

Siatkówka
Bartman i Komenda nie dali szans konkurencji! Zobaczcie najlepszą akcję premierowej kolejki PlusLigi! (WIDEO)
fot. Cyfrasport
Marcin Komenda i Zbigniew Bartman nie dali szans konkurencji w naszej sondzie!

Długo czekaliśmy na start rozgrywek PlusLigi. Mecze, które mogliśmy oglądać w pierwszej kolejce z pewnością nie zwiodły siatkarskich kibiców. Czytelnicy Polsatsport.pl wybrali najlepszą akcję pierwszej serii gier, a w rolach głównych wystąpili w niej Marcin Komenda i Zbigniew Bartman.

Co tydzień w Magazynie #7strefa prezentujemy dla Państwa najlepsze akcje kolejki PlusLigi. W zabawie bierze udział pięć najbardziej efektownych, najciekawszych zagrań wyłonionych przez ekspertów i komentatorów Polsatu Sport.

 

ZAGŁOSUJ NA NAJLEPSZĄ AKCJĘ DRUGIEJ KOLEJKI PLUSLIGI! 

 

Do Państwa należał wybór, która była rzeczywiście najlepsza. Marcin Komenda i Zbigniew Bartman nie dali szans konkurencji zdobywając aż 56 procent głosów!

 

 

Sytuacja miała miejsce w premierowej odsłonie starcia Stal Nysa - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Benjamin Toniutti posłał na drugą stronę siatki skróconą zagrywkę. Z przyjęciem poradził sobie Zbigniew Bartman, który chwilę później wisiał w powietrzu na prawym skrzydle. Zauważył to Marcin Komenda i perfekcyjnie obsłużył swojego kolegę rozgrywając mu piłkę na czystą siatkę. Bartman nie mógł zmarnować takiej okazji i popisał się efektownym gwoździem.

 

ZAGŁOSUJ NA NAJLEPSZĄ AKCJĘ PIERWSZEJ KOLEJKI TAURON LIGI!

 

Niestety takie akcje nie wystarczyły, by pokonać najlepszą drużynę poprzedniego sezonu. Kędzierzynianie pewnie wygrali to spotkanie 3:0. 

Marta Ćwiertniewicz, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze