ME siatkarzy U–20: Polska – Serbia. Transmisja meczu

Siatkówka
ME siatkarzy U–20: Polska – Serbia. Transmisja meczu
fot. Cyfrasport

Polscy siatkarze rozpoczynają rywalizację w rozgrywanych w Czechach finałach mistrzostw Europy U–20. W pierwszym meczu fazy grupowej zmierzą się w Brnie z reprezentacją Serbii. Transmisja meczu ME siatkarzy U–20 Polska – Serbia zostanie przeprowadzona na kanale You Tube Cesky Volejbal w sobotę od godziny 18.30. Można ją śledzić poniżej.

Trenerzy Sebastian Pawlik i Maciej Zendeł na turniej w Czechach powołali następujących siatkarzy: Jakub Durski, Dawid Pawlun (rozgrywający), Mateusz Borkowski, Jakub Czerwiński, Jakub Czyżowski, Michał Gierżot (przyjmujący), Bartosz Gomułka, Przemysław Kupka – atakujący, Adrian Markiewicz, Jakub Strulak, Karol Urbanowicz (środkowi), Jakub Dereń (libero).

 

Zobacz także: Wilfredo Leon i Vital Heynen triumfują. Superpuchar Włoch dla Sir Safety Perugia

 

Biało-czerwoni w kolejnych meczach fazy grupowej zmierzą się z Włochami (27 września), Belgią (28 września), Czechami (30 września) i Francją (1 października). Po dwie najlepsze drużyny z obu grup wywalczą awans do półfinałów i zagrają o medale ME. Z turnieju, z powodu wykrycia koronawirusa u kilku zawodników, wycofały się reprezentacje Turcji i Ukrainy.

 

Transmisja meczu ME siatkarzy U–20 Polska – Serbia od godziny 18.30:

 

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie