Przyjął piekielnie silny atak na twarz! Potem jego ekipa zdobyła punkt (WIDEO)

Siatkówka
Przyjął piekielnie silny atak na twarz! Potem jego ekipa zdobyła punkt (WIDEO)
fot. Polsat Sport
Obrona Kacpra Piechockiego uratowała akcję!

Obrona Kacpra Piechockiego uratowała akcję! Libero PGE Skry Bełchatów przyjął piekielnie silny atak na twarz, a podbicie piłki umożliwiło jego ekipie skuteczne zakończenie długiej wymiany.

Zaczęło się od zagrywki po stronie bełchatowian. Akcję atakiem ze środka szybko próbował zakończyć Jakub Kochanowski, ale Grzegorz Łomacz nie dał piłce wpaść w parkiet. Wymiana powróciła na połowę ZAKSY. Wtedy do akcji ruszył Kamil Semeniuk, który piekielnie silnym uderzeniem z szóstej strefy chciał zdobyć punkt dla swojej drużyny. Piłka zamiast w boisko, poleciała w stronę Piechockiego, który ofiarnie przyjął ją na twarz, ratując akcję.

 

Wymiana znowu toczyła się po stronie ekipy Nikoli Grbicia. Do ofensywy ruszył Aleksander Śliwka, jednak też bezskutecznie. Wykorzystali to gospodarze, którzy zakończyli długą akcję atakiem Milada Ebadipoura z lewego skrzydła. 

 

Zobacz także: Wielki powrót Trefla Gdańsk. Kolejna wygrana ekipy Michała Winiarskiego

 

Niesamowita obrona libero nie pomogła jednak wygrać gospodarzom, bo ostatecznie w hitowym meczu 3. kolejki PlusLigi PGE Skra Bełchatów przegrała z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3. Ekipa Michała Mieszko Gogola wygrała pierwszą partię, jednak w kolejnych górą byli podopieczni trenera Nikoli Grbicia. ZAKSA odniosła trzecie zwycięstwo w obecnym sezonie.

 

PGE Skra Bełchatów – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 (25:23, 21:25,17:25, 23:25)

 

Sytuacja w załączonym materiale wideo.

 

agb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze