Fortuna 1 Liga: ŁKS Łódź - Sandecja Nowy Sącz. Transmisja w Polsacie Sport

Piłka nożna
Fortuna 1 Liga: ŁKS Łódź - Sandecja Nowy Sącz. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport
Pirulo jest czołowym zawodnikiem ŁKS-u Łódź.

Do tej pory pięć zespołów odniosło komplet zwycięstw. W tabeli prowadzi myślący o szybkim powrocie do Ekstraklasy ŁKS, który w niedzielę zagra u siebie z Sandecją Nowy Sącz. Łodzianie są zdecydowanymi faworytami, bowiem ich rywale dla odmiany nie zdobyli w tym sezonie jeszcze żadnego punktu. Transmisja meczu ŁKS Łódź - Sandecja Nowy Sącz w Polsacie Sport.

Pojedynek drużyn znajdujących się na przeciwległych biegunach ligowej tabeli. ŁKS Łódź prowadzi w klasyfikacji z kompletem zwycięstw na koncie. Sandecja Nowy Sącz po czterech porażkach w czterech rundach okupuje przedostatnie miejsce.

 

ZOBACZ TAKŻE: Fortuna 1 Liga: Kielecki Panenka! "Jak czegoś nie umiesz, to tego nie rób"

 

Lider z Łodzi jest oczywistym faworytem tego starcia. Nowosądeczanie znajdują się na zupełnie innym biegunie – przegrali wszystkie mecze, zdobyli tylko dwie bramki przy okazji tracąc ich osiem (średnio po 2 na mecz). We wszystkich meczach w tym sezonie ŁKS jako pierwszy otwierał wynik spotkania, natomiast w lidze w czterech meczach rozpoczynających sezon łodzianie schodzili do przerwy z zaliczką. Z drugiej strony nowosądeczanie trzykrotnie w tym sezonie do szatni na przerwę schodzili przegrywając.

 

Jak tym razem zaprezentuje się ekipa Sandecji na tle faworyta? Odpowiedź już niebawem.

 

W obecnym sezonie do drugiej ligi (trzeci poziom) spadnie tylko jeden z 18 zespołów. Nie zmieniły się natomiast zasady awansu. Bezpośredni uzyskają dwie najlepsze drużyny, a trzecim klubem z promocją do ekstraklasy będzie zwycięzca meczów barażowych z udziałem ekip z miejsc 3-6.

 

Transmisja meczu ŁKS Łódź - Sandecja Nowy Sącz w Polsacie Sport. Początek od godziny 12:30.

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze