ME siatkarzy U–20: Polska – Belgia. Transmisja meczu

Siatkówka
ME siatkarzy U–20: Polska – Belgia. Transmisja meczu
fot. CEV

Polscy siatkarze rywalizują w finałach mistrzostw Europy U–20. W trzecim meczu fazy grupowej zmierzą się w Brnie z reprezentacją Belgii. Transmisja meczu ME siatkarzy U–20 Polska – Belgia zostanie przeprowadzona na kanale You Tube Cesky Volejbal w poniedziałek od godziny 16.00. Można ją śledzić poniżej.

Polacy w pierwszym meczu imprezy pewnie pokonali reprezentację Serbii 3:0 (25:19, 25:16, 25:18). W drugim spotkaniu przegrali 0:3 (24:26, 27:29, 20:25) z Włochami, w dwóch pierwszych odsłonach tocząc z rywalami bardzo zacięty bój.

 

Zobacz także: 0:3 z Włochami! Porażka polskich siatkarzy w drugim meczu ME

 

Jak będzie w trzecim meczu z Belgami? Rodacy Vitala Heynena również przegrali 0:3 z Włochami, a w drugim starciu pokonali 3:2 reprezentację Francji. Starcie Polska – Belgia może mieć ogromne znaczenie dla układu tabeli. Przypomnijmy, że w walce o medale pozostaną tylko dwie czołowe drużyny.

 

Trenerzy Sebastian Pawlik i Maciej Zendeł na turniej rozgrywany w Czechach powołali następujących siatkarzy: Jakub Durski, Dawid Pawlun (rozgrywający), Mateusz Borkowski, Jakub Czerwiński, Jakub Czyżowski, Michał Gierżot (przyjmujący), Bartosz Gomułka, Przemysław Kupka – atakujący, Adrian Markiewicz, Jakub Strulak, Karol Urbanowicz (środkowi), Jakub Dereń (libero).

 

Transmisja meczu ME siatkarzy U–20 Polska – Belgia w poniedziałek 28 września od godziny 16.00:

 

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie