PlusLiga: Zmiana w sztabie szkoleniowym Indykpolu AZS Olsztyn!

Siatkówka
PlusLiga: Zmiana w sztabie szkoleniowym Indykpolu AZS Olsztyn!
fot. Polsat Sport
Trener Daniel Castellani będzie miał nowego asystenta.

W sztabie szkoleniowym Indykpolu AZS Olsztyn doszło do ważnej zmiany. Przez najbliższy miesiąc rolę asystenta trenera Daniela Castellaniego będzie pełnił Kamil Sołoducha – były statystyk m.in. Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i Asseco Resovii.

Ze względu na trwające do końca października zwolnienie lekarskie drugiego trenera olsztyńskiego klubu – Marcina Mierzejewskiego, od wtorkowego, wyjazdowego spotkania z Cuprum Lubin, sztab szkoleniowy Indykpolu AZS Olsztyn będzie wspierał Kamil Sołoducha.

 

Jest to postać dobrze znana kibicom w stolicy Warmii i Mazur, bowiem w przeszłości był już statystykiem akademików z Kortowa. Sołoducha pracował również dla takich klubów jak: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Asseco Resovia czy reprezentacja Finlandii.

 

Zobacz także: Michal Masny nadal w formie! Spadkowicz z PlusLigi efektownie rozpoczął sezon

 

– Jest to bardzo nietypowa sytuacja. Zadzwonił do mnie Daniel Castellani z pytaniem, czy jestem gotów pomóc zespołowi. Z racji, iż na co dzień mieszkam w Olsztynie, nie zastanawiałem się nad tym zbyt długo. Moim zadaniem będzie pomoc Danielowi podczas treningów i spotkań ligowych – przyznał Kamil Sołoducha.

 

 

Olsztynianie sezon PlusLigi 2020/21 rozpoczęli od trzech porażek – 2:3 z Cerrad Enea Czarnymi Radom, 0:3 z MKS Ślepsk Malow Suwałki i 0:3 z Aluron CMC Wartą Zawiercie.

 

Mecz 4. kolejki Cuprum Lubin – Indykpol AZS Olsztyn zostanie rozegrany we wtorek 29 września o godzinie 17.30. Transmisja – Polsat Sport.

RM, Polsat Sport, indykpolazs.pl
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie