Były piłkarz Wisły Płock miał wypadek. Jest w stanie krytycznym

Piłka nożna
Były piłkarz Wisły Płock miał wypadek. Jest w stanie krytycznym
Fot. Archiwum
Carlos Miguel Tavares Oliveira znany jako Carlitos uległ wypadkowi na quadzie.

Jak podają media były piłkarz Wisły Płock - Carlos Miguel Tavares Oliveira znany jako Carlitos uległ wypadkowi na quadzie. W trakcie wycieczki na Cyprze zawodnik spadł wraz ze swoją dziewczyną z klifu. Ich stan jest oceniany jako krytyczny.

Lokalne media informują, że incydent nastąpił w często obleganym obszarze turystycznym, który łączy ze sobą dwa kurorty - słynne Łaźnie Afrodyty i Fontannę Amorosa. Obszar jest bardzo niebezpieczny, ponieważ znajduje się tam wiele stromych klifów. Nie zmniejsza to jednak zainteresowania tym terenem, który jest częstym kierunkiem dla fanów romantycznych schadzek i amatorów dziewiczej natury. 

 

Na miejsce wypadku szybko przyjechały zespoły ratunkowe, a przyczyna wypadku badana jest teraz przez policję. Mówi się, że rok temu w tym samym miejscu doszło do podobnego zdarzenia, w którym zginęła para z Rosji. Stan 27-letniego piłkarza i jego 22-letniej partnerki jest oceniany jako bardzo ciężki.

 

 

Carlitos został ściągnięty do Wisły Płock w 2018 roku. Jego transfer okazał się niewypałem. Przez cały sezon zagrał osiem meczów w ekstraklasie, zdobywając jedną bramkę i zaliczył jedną asystę. Następnie został przeniósł się do kazachskiego Kaysar, a później trafił na Cypr, gdzie gra do dziś.

PS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie