Liga Mistrzów siatkarzy: IBB Polonia Londyn - Trentino Volley. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

W ramach pierwszej rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów siatkarze IBB Polonii Londyn zagrają z Trentino Volley. Zdecydowanymi faworytami tego spotkania są Włosi. Relacja i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

Powiedzieć, że zawodnicy z Trydentu są faworytami tego starcia to nic powiedzieć. Oba kluby dzieli praktycznie wszystko, a sama możliwość rywalizacji angielskiego teamu z włoskim gigantem jest nie lada wyróżnieniem dla tych pierwszych. Wydaje się, że wygranie chociażby jednego seta przez nich będzie już traktowane jako wielka sensacja. Trento, według opinii ekspertów, nie powinno dać żadnych szans rywalom.

 

Sport kocha niespodzianki, ale czy w tym meczu Polonia może nawiązać walkę z utytułowanym adwersarzem? Już to będzie wielkim sukcesem. Nadzieją IBB jest ewentualne zlekceważenie ich przez siatkarzy Trentino, którzy mogą poczuć się zbyt pewnie na tle siatkarskiego kopciuszka.

 

Warto zaznaczyć, że w grupie kwalifikacyjnej znajduje się jeszcze Vojvodina. Awans do drugiej rundy kwalifikacji uzyska tylko zwycięzca grupy, więc należy spodziewać się, że zawodnicy Trentino podejdą do wtorkowego meczu w pełni skoncentrowanym. A to zwiastuje spore problemy dla IBB Polonii, która po prostu nie ma nic do stracenia i może jedynie zyskać po tym starciu.

 

Relacja i wynik na żywo meczu IBB Polonia Londyn - Trentino Volley od godz. 20:30 na Polsatsport.pl.

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie