Magazyn MLS. Transmisja w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl

Magazyn MLS w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl

Czternasta kolejka Major Soccer League dobiega powoli końca. W ostatnich meczach nie brakowało wrażeń, były wysokie zwycięstwa, ale i gorzki debiut nowego gwiazdora ligi. Magazyn MLS we wtorek o godz. 23:00 w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl.

Adam Buksa zdobył gola dla New England Revolution w wygranym meczu z DC United 2:0 w lidze MLS. Buksa wpisał się na listę strzelców w 90. minucie i była to jego trzecia bramka w tym sezonie Major League Soccer.

Z kolei inny polski piłkarz Kacper Przybyłko zanotował dwie asysty dla Philadelphia Union w spotkaniu z Interem Miami. Jego zespół pokonał drużynę Davida Beckhama aż 3:0, a na amerykańskich boiskach zadebiutował nowy gwiazdor Interu – Gonzalo Higuain. Argentyńczyk nie będzie jednak zbyt dobrze wspominać swojego pierwszego występu, bo poza goryczą porażki, musiał też przełknąć fakt, iż nie trafił z rzutu karnego. W zupełnie innym nastroju jest Kacper Przybyłko, który w obecnych rozgrywkach zdobył już siedem bramek.

Innym ciekawym meczem było spotkanie New York Red Bulls z Montreal Impact. Zakończyło się ono wysokim zwycięstwem gospodarzy 4:1, a jedynego gola dla gości zdobył Bojan Krkić – niegdysiejszy gwiazdor Barcelony.

Drużyny MLS rozegrały dwie kolejki przed przerwą spowodowaną pandemią koronawirusa. Kilka miesięcy później w Orlando odbył się turniej "MLS is Back", którego wyniki w fazie grupowej zaliczane były do sezonu zasadniczego północnoamerykańskiej ligi. Potem drużyny wróciły do grania na własnych stadionach. Mecze odbywają się przy pustych trybunach.

Transmisja Magazynu MLS we wtorek o godz. 23:00 w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl.