PlusLiga: Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Wtorek będzie bogaty w siatkarskie emocje. Wieczorem znakomicie prezentujący się Aluron CMC Warta Zawiercie zmierzy się z dobrze dysponowanym GKS Katowice. Ekipa Grzegorza Słabego słynie z tego, że lubi rozstrzygać starcia dopiero w tie-breakach. Czy podobnie będzie tym razem? Relacja na żywo i wynik meczu Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice na Polsatsport.pl.

Obie ekipy do wtorkowego spotkania podchodzą z takim samym bilansem zwycięstw. Triumfowały dwukrotnie, a raz musiały uznać wyższość rywali. Zawiercianie plasują się jednak wyżej, bo na trzecim miejscu w tabeli, ponieważ tylko w jednym meczu rozegrali pięć setów.

 

Rozgrywanie tie-breaków to domena siatkarzy z Katowic. W ubiegłym sezonie rozegrali ich aż dwanaście. Na początku obecnych rozgrywek katowiczanie kontynuują tę tradycję. Po wygranej ze Ślepskiem Malow Suwałki 3:0 rozegrali pięciosetowe starcia ze Stalą Nysa i Asseco Resovią Rzeszów.

 

ZOBACZ TAKŻE: Wybierz najlepszą akcję drugiej kolejki PlusLigi! (SONDA)

 

– Nie interesuje nas to słowo. Tylko szybka wygrana za trzy punkty, żadne tie-breaki – zaśmiał się Dominik Depowski, który występował w barwach katowickiego klubu w sezonie 2018/2019 i współpracował z Grzegorzem Słabym.

 

Zawiercianie ostatni raz pokonali GKS w oficjalnym starciu 7 listopada 2018 roku. Czy podopieczni Igora Kolakovicia przerwą passę porażek?

 

Relacja na żywo i wynik meczu Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice od godziny 20:30 na Polsatsport.pl.

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze