Pierwszy turniej Mistrzostw MMA Polska już w październiku!

Sporty walki
Pierwszy turniej Mistrzostw MMA Polska już w październiku!
fot. materiały prasowe
Pierwszy turniej z cyklu Mistrzostw MMA Polska organizowany przez Stowarzyszenia MMA Polska odbędzie się już 31 października w Warszawie.

Pierwszy turniej z cyklu Mistrzostw MMA Polska organizowany przez Stowarzyszenia MMA Polska odbędzie się już 31 października w Warszawie. Współorganizatorem wydarzenia jest Białołęcki Ośrodek Sportu, a patronat nad turniejem objął Grzegorz Kuca – Burmistrz dzielnicy Białołęka.

Wszyscy zawodnicy zainteresowani wzięciem udziału w turnieju mogą się już rejestrować na stronie https://mmapolska.org/zapisy/index.php poprzez formularz zgłoszeniowy.

 

Data zakończenia zapisów: 26 października 2020.
Opłata startowa: I termin do 20.10.2020 – 80 zł
II termin 21.10 – 26.10.2020 – 100 zł

 

Płatności można dokonać on-line przy rejestracji (preferowane) lub tradycyjnym przelewem na konto Stowarzyszenia. Stosowne informacje zostaną przesłane mailem po przesłaniu formularza rejestracji.

 

ZOBACZ TAKŻE: Były mistrz UFC, legenda sportów walki rywalem Marcina Różalskiego na pierwszej gali Genesis

 

Szczegółowy regulamin oraz pełne informacje na temat kategorii wagowych czy zasad rozgrywania turnieju dostępne są na stronie Stowarzyszenia w zakładce „Zawody” https://mmapolska.org/zawody.php

 

WAŻNE! Tylko i wyłącznie amatorzy mają prawo startu w zawodach. Żaden zawodnik posiadający rekord zawodowy w sportach walki nie ma możliwości startu w turnieju. Zawodnikiem pierwszego kroku może być osoba, której rekord amatorski obejmuje maksymalnie 3 stoczone walki.

 

kl, informacja prasowa
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze