Fortuna 1 Liga: Grabowski odwołany z funkcji trenera Resovii

Piłka nożna
Fortuna 1 Liga: Grabowski odwołany z funkcji trenera Resovii
fot. Cyfrasport
Grabowski jest autorem dwóch awansów Resovii z II Ligi do Ekstraklasy.

Decyzją większości zarządu SPN CWKS Resovia, z dniem 30 września z funkcji trenera pierwszej drużyny piłkarzy odwołany został Szymon Grabowski – poinformował w czwartek pierwszoligowy klub.

"Zarząd przed wczorajszym meczem z Odrą Opole postawił jego osobie ultimatum, którego głównym założeniem było zwycięstwo w spotkaniu 6. kolejki. Jednocześnie z funkcji asystenta trenera odwołany został Rafał Rajzer" – napisano w komunikacie zamieszczonym na stronie internetowej Resovii.

 

Jednocześnie przypomniano, że Grabowski jest autorem "dwóch awansów drużyny; kolejno do 2. ligi w sezonie 2017/18 i 1. ligi w sezonie 2019/20". "Człowiek, który od lat utożsamiany był i jest z resoviackim charakterem. Charyzmatyczny oraz niezwykle ambitny, stale doszkalający swój warsztat trenerski" – podkreślono.

 

ZOBACZ TAKŻE: Fortuna 1 Liga: Wysokie zwycięstwo Bruk-Bet Termaliki w Kielcach

 

Grabowskiemu podziękowano za "zaangażowanie, wkład pracy i serce pozostawione w klubie". "Trenerze, współpraca z Panem i całym sztabem to był zaszczyt. Dziękujemy duetowi trenerskiemu i życzymy samych sukcesów w dalszej karierze zawodowej" – napisano w komunikacie.

 

W środowym meczu Resovia uległa Odrze Opole 0:1.

kl, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl
ZOBACZ TAKŻE WIDEO: Anglia - Brazylia. Skrót meczu

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie