Jan Błachowicz gościem Koloseum. Transmisja w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl

Sporty walki
Jan Błachowicz gościem Koloseum. Transmisja w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl
fot. Polsat Sport
Gościem Koloseum będzie świeżo upieczony polski mistrz UFC Jan Błachowicz

Świeżo upieczony polski mistrz UFC Jan Błachowicz będzie gościem magazynu Koloseum. Poza nim w studiu zasiądą także były pretendent do pasa mistrza wagi ciężkiej Szymon Bajor, prezes FEN Paweł Jóźwiak oraz ikona polskiego boksu Przemysław Saleta. Transmisja programu w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl.

Jan Błachowicz, który w nocy z soboty na niedzielę sięgnął po pas mistrzowski w kategorii półciężkiej UFC, będzie gościem Patrycji Zahorskiej oraz Łukasza Jurkowskiego. "Cieszyński Książę" w drugiej rundzie pokonał przez nokaut Dominicka Reyesa podczas gali UFC 253 w Abu Zabi. Tym samym napisał nowy rozdział w historii polskiego MMA. Polski mistrz zawita do studia wraz z partnerką i menedżerką w jednej osobie - Dorotą Jurkowską.

 

ZOBACZ TAKŻE: Premier spotkał się z Janem Błachowiczem

 

W części poświęconej FEN gościć będziemy byłego pretendenta do pasa mistrza wagi ciężkiej Szymona Bajora oraz prezesa federacji Pawła Jóźwiaka. Ponadto fani zobaczą byłego mistrza Europy wagi ciężkiej w boksie Przemysława Saletę.

 

Na Skype pojawią się bohaterowie gali w "Wielkim Klinczu": wicemistrz Europy w boksie olimpijskim i komentator Polsatu Sport Igor Jakubowski oraz czołowy polski junior ciężki - Nikodem Jeżewski.

 

Transmisja magazynu Koloseum od godziny 20:15 w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl.

kl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze