TAURON Liga: E.LECLERC MOYA Radomka Radom - #VolleyWrocław. Transmisja w Polsacie Sport Extra

Radomianki podejdą do spotkania z #VolleyWrocław po zwycięstwie z Chemikiem Police.

Gospodynie po dwóch kolejkach sezonu mają na swoim koncie dwa zwycięstwa. E.LECLERC MOYA Radomka Radom pokonała m.in. w pięciu setach Chemika Police. W zupełnie innych nastrojach są siatkarki #VolleyWrocław, które na inaugurację TAURON Ligi doznały dwóch porażek. Transmisja meczu E.LECLERC MOYA Radomka Radom - #VolleyWrocław w Polsacie Sport Extra.

W okienku transferowym doszło do gruntownego przemeblowania składu radomianek. Do klubu przyszła Katarzyna Skorupa, która przejęła rolę kapitana zespołu. Roszady nastąpiły także na ławce trenerskiej. Drużynę objął Włoch Riccardo Marchesi. Nowy szkoleniowiec podpisał dwuletni kontrakt.

W 2. kolejce Radom pokonał na wyjeździe Grupę Azoty Chemik Police (3:2). Wrocławianki w tym sezonie jeszcze nie wygrały, ale mierzyły się z krajową czołówką i potrafiły urwać dwa sety w meczach z DPD Legionovią Legionowo (3:1) i Developresem SkyRes Rzeszów (3:1).

- To może być bardzo ciekawe spotkanie. Spotkają się dwie drużyny, które mają coś do udowodnienia. My na pewno nie odpuścimy i będziemy walczyć o każdy punkt - powiedziała Karolina Pancewicz, libero #VolleyWrocław.

Transmisja meczu E.LECLERC MOYA Radomka Radom - #VolleyWrocław od godz. 20:30 w Polsacie Sport Extra.