Igor Jakubowski pokonał Pawła Nowaczyńskiego. Ciężki nokaut!

Sporty walki
Igor Jakubowski pokonał Pawła Nowaczyńskiego. Ciężki nokaut!
fot. Polsat Sport
Igor Jakubowski (2-0, 1 KO) pokonał przed czasem ambitnego Pawła Nowaczyńskiego (0-1).

Igor Jakubowski (2-0, 1 KO) pokonał przed czasem ambitnego Pawła Nowaczyńskiego (0-1) podczas gali Kaszubski Gryf Pomorski Rocky Boxing Night w Wielkim Klinczu. Dla polskiego olimpijczyka był to pierwszy pojedynek na zawodowych ringach po dwuletniej przerwie.

W pierwszej rundzie Jakubowski zaznaczył swoją przewagę, ale Nowaczyński pokazał charakter i nie skupił się tylko na obronie. Kilkukrotnie próbował odpowiedzieć i atakował bardziej doświadczonego przeciwnika. W drugim starciu walka się zakończyła. Jakubowski trafił potężnym ciosem z lewej ręki i ciężko znokautował debiutanta.

 

ZOBACZ TAKŻE: "Kandydat do buma roku". Csala przebił słynnego Fekete? (WIDEO)

 

Dzięki wygranej Jakubowski awansował do półfinału turnieju w wadze juniociężkiej. Jego rywalem będzie Kajetan Kalinowski, który w piątek pokonał Alana Jakimowskiego również w drugiej rundzie. Triumfator turnieju, którego Jakubowski bez wątpienia jest faworytem, wygra 50 tysięcy złotych.

 

 

Dla 28-letniego Jakubowskiego był to powrót na zawodowy ring po dwuletniej przerwie spowodowanej poważnymi kontuzjami. W debiucie ekspert Polsatu Sport pokonał Oleksieja Zhuka. W przeszłości Jakubowski odnosił liczne sukcesy na ringach amatorskich. W 2016 roku wystąpił na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro.

BS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie