Michniewicz: Brak Wszołka i Luquinhasa wynikał z taktyki

Piłka nożna
Michniewicz: Brak Wszołka i Luquinhasa wynikał z taktyki
fot. PAP
Czesław Michniewicz

Po meczu Legia Warszawa - Karabach Agdam przegranym przez klub ze stolicy 0:3 Czesław Michniewicz starał się wytłumaczyć brak Pawła Wszołka i Luquinhasa w wyjściowej jedenastce. - Przeanalizowaliśmy rywala i wiedzieliśmy, gdzie jest największe zagrożenie. Gdy Azerowie mieli swobodę w środku pola, to robił się duży problem, dlatego chcieliśmy mieć wielu zawodników w środku pola i dwójkę napastników, żeby móc atakować przez środek, po odbiorze - powiedział Michniewicz.

Poniżej pomeczowe wypowiedzi trenerów Legii oraz Karabachu.

 

Czesław Michniewicz: Nie jest to dla nas miły czas. Przegraliśmy bardzo ważny mecz z wyraźnie lepszym zespołem. Nie stworzyliśmy wielu okazji do zdobycia bramki. Mamy nad czym pracować i zastanawiać się, co zrobić, żeby drużyna wyglądała znacznie lepiej i nie przegrywała meczów w taki sposób.

 

ZOBACZ TAKŻE: Lech Poznań w Lidze Europy!

 

Brak Pawła Wszołka i Luquinhasa w pierwszym składzie wynikał z taktyki. Przeanalizowaliśmy rywala i wiedzieliśmy, gdzie jest największe zagrożenie. Gdy Azerowie mieli swobodę w środku pola, to robił się duży problem, dlatego chcieliśmy mieć wielu zawodników w środku pola i dwójkę napastników, żeby móc atakować przez środek, po odbiorze. Po godzinie gry wszedł Paweł i chcieliśmy przejść na dwóch skrzydłowych. Wówczas straciliśmy gola i gra nie wyglądała najlepiej.

 

Gurban Gurbanow: Przede wszystkim gratuluję moim żołnierzom, nie piłkarzom, ale żołnierzom, którzy walczyli do końca. Legia jest dobrym zespołem, zmieniła ostatnio trenera i styl gry. Wygraliśmy 3:0, ale to nie znaczy, że nie było walki. Życzę Legii powodzenia w dalszej części sezonu.

 

ZOBACZ TEŻ: Klęska Legii z Karabachem

psl, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie