TAURON Liga: ŁKS Commercecon Łódź - Energa MKS Kalisz. Relacja i wynik na żywo

Dwie ekipy TAURON Ligi z jedną wygraną i jedną porażką na koncie spotkają się w piątkowy wieczór na boisku. Zawodniczki ŁKS Commercecon Łódź podejmą siatkarki Energa MKS Kalisz. Relacja i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

Oba zespoły, które spotkają się w piątkowy wieczór w Łodzi przegrały w dwóch pierwszych kolejkach z BKS STAL Bielsko-Biała. To jedyny zespół, który wygrał dwie pierwsze kolejki bez straty seta.

– Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Pracujemy i idziemy do przodu, nie mamy innego wyjścia. Mam nadzieję, że wiemy gdzie jest sedno tego problemu, więc będziemy pracować tak, żeby tych gorszych meczów było jak najmniej. – mówił po meczu z BKS Jacek Pasiński, trener Energa MKS Kalisz.

Po niespodziewanej porażce w pierwszej kolejce, ŁKS pewnie pokonał beniaminka ze Świecia 3:0. Z kolei ekipa z Kalisza bez straty seta zakończyła inauguracyjne spotkanie przeciwko Enea PTPS Piła.

Mecz 3. kolejki będzie dobrą okazję do ostatniego sprawdzenia sił dla ekipy z Łodzi, która już na początku kolejnego tygodnia na swoim terenie podejmie słoweński Calcit Volley Kamnik w kwalifikacjach Ligi Mistrzyń. Czy wcześniej uda się wygrać z polskimi rywalkami?

Relacja i wynik na żywo meczu ŁKS Commercecon Łódź - Energa MKS Kalisz od godziny 20.30 na Polsatsport.pl.