Krystian Każyszka: Gala z wieloma niespodziankami 11 grudnia w Łodzi

Sporty walki
Krystian Każyszka: Gala z wieloma niespodziankami 11 grudnia w Łodzi
fot. Polsat Sport
Nikodem Jeżewski wystąpi 11 grudnia w Łodzi

- Łódź zapisała się w historii polskiego boksu, a my wspólnie z grupą promotorską Deal Punch Promotions zapraszamy 11 grudnia do tego miasta na galę z wieloma niespodziankami – “HollyŁódź Rocky Boxing Night” – mówi Krystian Każyszka, szef Rocky Boxing Promotions. Transmisja w kanałach sportowych Polsatu.

W walce wieczoru w hotelu DoubleTree by Hilton w Łodzi wystąpi Nikodem Jeżewski (18-0-1, 9 KO) - międzynarodowy mistrz Polski wagi junior ciężkiej.

 

 

- Gala odbędzie się w sali koncertowej klubu Wytwórnia połączonego z hotelem DoubleTree by Hilton, oczywiście z udziałem wielu znamienitych gości, ale nie zabraknie też puli biletów dla kibiców. Zapewnimy i świetne widowisko sportowe, i atrakcje artystyczne – zapowiada współorganizator Krystian Każyszka.

 

Na razie nie jest znane nazwisko rywala Nikodema Jeżewskiego. Łącznie w Łodzi odbędzie się 9 walk zawodowych, a planowane są również pojedynki w boksie olimpijskim.

 

- Uwielbiam Kościerzynę, Kaszuby i Pomorze, ale tym razem wspólnie z grupą promotorską Deal Punch Promotions zapraszamy do łódzkiej Ziemi Obiecanej. W Łodzi odbywały się cyklicznie gale bokserskie z udziałem m.in. Andrzeja Gołoty, Tomasza Adamka, Przemysława Salety i wielu innych wspaniałych bokserów. To tutaj walczył Marcin Rekowski, którego od zawsze wspierałem. Mam nadzieję, że na ringu w hotelu DoubleTree by Hilton z przytupem nowy rozdział w karierze rozpocznie Nikodem Jeżewski, jak również kilku innych pięściarzy – mówi Każyszka.

 

ZOBACZT TEŻ: Kacper Meyna pokonał Zoltana Csalę przez nokaut w trzeciej rundzie. 

 

Podczas “HollyŁódź Rocky Boxing Night” odbędą się 3 walki w ramach Polskiego Turnieju Wagi Junior Ciężkiej. Triumfator imprezy otrzyma 50 tysięcy złotych i podpisze kontrakt promotorski z Krystianem Każyszką.

 

- W Łodzi poznamy pierwszego finalistę Turnieju oraz wyłonieni zostaną dwaj ostatni półfinaliści. Wierzę, że trzy pojedynki turniejowe oraz walka wieczoru z udziałem Jeżewskiego rozgrzeją publiczność podczas naszej kameralnej gali. Sporo emocji dostarczą też pozostałe pojedynki, m.in. z udziałem niepokonanego Białorusina Maksima Hardzeiki (8-0, 3 KO), który rok temu pokonał twardego Bartłomieja Grafkę – dodaje szef Rocky Boxing Promotion.

 

– Marzy mi się bardzo pozytywne, mocne sportowo i organizacyjnie zakończenie tak trudnego dla wszystkich 2020 roku. Każdy z nas odczuł pandemię koronawirusa w swoim codziennym życiu, ale nie poddajemy się i dalej będziemy realizowali ciekawe projekty pięściarskie. Telewizja Polsat, z którą współpracujemy, obchodzi jubileusz 20-lecia, dlatego bardzo zależy nam na dobrych, zaciętych walkach, w których rozstrzygnięcia będą zapadać w końcówkach – zaznacza Każyszka.

Informacja prasowa
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie