Mecz Enea PTPS Piła – Grupa Azoty Chemik Police odwołany z powodu koronawirusa

Siatkówka
Mecz Enea PTPS Piła – Grupa Azoty Chemik Police odwołany z powodu koronawirusa
fot. PAP

Mecz 3. kolejki Tauron Ligi siatkarek Enea PTPS Piła – Grupa Azoty Chemik Police został przełożony. Pilskie Towarzystwo Piłki Siatkowej SA poinformowało, że w rezultacie przeprowadzonych dnia 2 października testów RT-PCR na obecność wirusa SARS-CoV-2, kilku członków drużyny otrzymało wynik pozytywny.

Zgodnie z procedurami stosowanymi przez klub i PLS SA, zawodniczki wykazujące objawy przeziębienia zostały odizolowane, a następnie władze klubu podjęły decyzję o skierowaniu na testy wszystkich zawodniczek, członków sztabu szkoleniowego oraz pracowników klubu.

 

O zaistniałej sytuacji klub niezwłocznie poinformował Państwową Inspekcję Sanitarną oraz Polską Ligę Siatkówki SA. Cała drużyna oraz pracownicy klubu zachowując wszelkie rygory bezpieczeństwa poddali się samoizolacji i czekają na dalsze zalecenia sanepidu. Oznacza to, że poniedziałkowy mecz z Grupą Azoty Chemik Police został odwołany i zostanie rozegrany w innym terminie.

 

PlusLiga: Koronawirus w Będzinie! Odwołano najbliższy mecz MKS

 

W związku z odwołaniem meczu w Pile, zmianie ulega godzina rozpoczęcia poniedziałkowego spotkania BKS Stal Bielsko-Biała – Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz. Pierwotnie spotkanie miało rozpocząć się o godzinie 18.00, ale z uwagi na powyższe mecz rozpocznie się o godzinie 17.30 (transmisja – Polsat Sport).

RM, Polsat Sport, Enea PTPS Piła
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie