Powiew Brazylii w Radomiu! Rozegranie nogą i kapitalny atak Dawida Konarskiego (WIDEO)

Siatkówka
Powiew Brazylii w Radomiu! Rozegranie nogą i kapitalny atak Dawida Konarskiego (WIDEO)
fot. Polsat Sport

W trzecim secie meczu Cerrad Enea Czarni Radom - Asseco Resovia Rzeszów doszło do niecodziennej sytuacji. Przyjmujący gospodarzy Lucas Loh znalazł się w roli rozgrywającego i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że wystawił piłkę... nogą! Dawid Konarski nie zawahał się nawet na moment i potężnie zaatakował dając punkt swojemu zespołowi.

Dwa pierwsze sety spotkania w Radomiu nie ułożyły się po myśli gospodarzy. Przegrali je kolejno do 23 i do 17. W trzeciej odsłonie podopieczni Roberta Prygla przebudzili się i zaczęli grać zdecydowanie lepiej. Pozwoliło im to od początku partii utrzymywać się na prowadzeniu.

 

ZOBACZ TAKŻE: Kadra drużyny Sir Safety Perugia w sezonie 2020/2021. Z kim zagra Wilfredo Leon?

 

Przy stanie 8:6 doszło do bardzo ciekawej wymiany. Karol Butryn nie skończył ataku z prawego skrzydła, bo w obronie świetnie ustawił się Michał Kędzierski. Piłka agresywnie leciała w kierunku blokujących Lucasa Loha i Michała Ostrowskiego. Brazylijczyk w ostatniej chwili zorientował się w sytuacji i zdołał wystawić piłkę nogą! Nie było to dokładne rozegranie, lecz Dawid Konarski odnajdywał się nie w takich sytuacjach. Reprezentant Polski poszedł odważnie na piłkę i potężnie zaatakował zdobywając punkt dla swojego zespołu.

 

- Ależ akcja! Któż mógłby tak ładnie to dograć nogą, jak nie Brazylijczyk! - powiedział komentujący to spotkanie Adam Romański.

 

 

Ostatecznie Cerrad Enea Czarni wygrali trzeciego seta 25:23.

 

Cała sytuacja w załączonym materiale wideo.

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze