Cristiano Ronaldo i Sergio Ramos pogodzili się po latach. Poszło o Lukę Modricia

Piłka nożna
Cristiano Ronaldo i Sergio Ramos pogodzili się po latach. Poszło o Lukę Modricia
fot. PAP
Cristiano Ronaldo i Sergio Ramos po dwóch latach zakopali topór wojenny.

Sergio Ramos i Cristiano Ronaldo przez wiele lat stanowili o sile Realu Madryt, sięgając wspólnie po wiele pucharów i bijąc kolejne rekordy. Po odejściu Ronaldo z Santiago Bernabeu drogi piłkarzy rozeszły się, a punktem zapalnym w ich relacjach było przyznanie Złotej Piłki dla Luki Modricia w 2018 roku.

Piłkarze nie rozmawiali ze sobą od dwóch lat, po tym jak Ronaldo opuścił szeregi "Los Blancos" i przeniósł się do Włoch. Okazja do dłuższej pogawędki nadarzyła się przy okazji meczu towarzyskiego Portugalii z Hiszpanią (0:0). Po ostatnim gwizdku sędziego gracze udali się do szatni, gdzie doszło do wymiany zdań i wspólnych zdjęć obu doświadczonych zawodników.

 

ZOBACZ TAKŻE: Remis w meczu Portugalia – Hiszpania

 

Ramos opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie na którym pozuje z Ronaldo i trzyma jego koszulkę. Do postu dodał wpis "Cieszę się, że was widzę przyjaciele", odnosząc się także do stojącego po prawej stronie Pepe. Wszyscy trzej koledzy z boiska doświadczyli wspólnie wielu wspaniałych chwil w Realu.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Y seguimos aquí... y lo que nos queda. Feliz de veros, amigos We're still around... and there's more to come! Happy to see you, my friends @cristiano @official_pepe.

Post udostępniony przez Sergio Ramos (@sergioramos)

 

Tematem, który poróżnił Ramosa i Ronaldo było zdobycie Złotej Piłki przez Lukę Modricia w 2018 roku. Portugalczyk nie mógł pogodzić się z faktem, że to Chorwat zgarnął statuetkę uważając, że wyróżnienie należy się jemu. Wyrażając swoje oburzenie nie pojawił się na gali i nie pogratulował sukcesu dawnemu koledze. Ten gest miał rozwścieczyć Ramosa.

 

Po ostatnim meczu wygląda na to, że stary spór przeszedł do historii i piłkarze pogodzili się.

kl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze