Mamed Khalidov przed KSW 55: Jestem tu po to, by wrócić i wygrywać

Sporty walki
Mamed Khalidov przed KSW 55: Jestem tu po to, by wrócić i wygrywać
fot. Polsat Sport
Mamed Khalidov przed galą KSW 55.

– Jestem tu, by wrócić i wygrywać. Po to to robię. Gdybym nie miał takiego zamiaru, nie czuł się bardzo dobrze i wiedział, że stać mnie jeszcze na dobre walki, to by mnie tu dziś nie było – powiedział Mamed Khalidov po ważeniu przed galą KSW 55. W sobotę zmierzy się ze Scottem Askhamem.

Igor Marczak: Jak się czujesz, w jakim jesteś nastroju przed powrotem do klatki KSW?

 

Mamed Khalidov: Bardzo się cieszę, że wracam. Zrobiliśmy wagę, rano stanęliśmy na wadze i wszystko jest dobrze. Jestem najedzony, skupiony. To jest ten moment, gdy jest się na ostatniej prostej.

 

W ostatnich tygodniach było trochę uszczypliwości ze strony Scotta Askhama, ale na scenie było spokojnie. Nie było problemu z tym, by wymienić uścisk dłoni?

 

Nie miałem i nie będę miał. Te jego uszczypliwości nie były zbyt nachalne, nie ubliżał mi i z jego nie było jakiegoś "trash talku". Miał jakieś uwagi, ale być może coś źle zrozumiał, źle odebrał.

 

KSW 55: Wyniki i skrót ważenia. Ion Surdu poza limitem

 

Mamed Khalidov zawsze przyzwyczajał nas do tego, że wygrywał. Teraz jest trochę inna rzeczywistość, bo jesteś po trzech porażkach. Jak się w tym odnajdujesz?

 

Na początku przegrywałem, później wygrywałem - przez wiele lat byłem niepokonany. Teraz był taki czas, że trzy razy przegrałem. Jestem tu po to, by wrócić i wygrywać. Gdybym nie miał takiego zamiaru, nie czuł się bardzo dobrze i wiedział, że stać mnie jeszcze na dobre walki, to by mnie tu dziś nie było.

 

Na ważeniu widać było, że nawet w tych kameralnych warunkach kibice byli z tobą. Teraz nie możesz ich zawieść, bo obiecałeś, że pas zostanie w Polsce.

 

Powiedziałem, że zrobię wszystko, by tak się stało. Nikt nie wie, co się będzie działo, ale ja zrobię wszystko, by pas pozostał w Polsce.

 

Cała rozmowa w załączonym materiale wideo:

 

 

 

Igor Marczak, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze