Ninja Warrior Polska: Ostateczne starcie najlepszych z najlepszych

Inne
Ninja Warrior Polska: Ostateczne starcie najlepszych z najlepszych
fot. Materiały prasowe
Najbardziej emocjonujący finał tej jesieni na antenie Polsatu już 13 października o godz. 20:05.

Przez 6 ostatnich tygodni obserwowaliśmy zmagania najodważniejszych Polek i Polaków na najsłynniejszym torze przeszkód na świecie. Teraz pora na ostateczne starcie. Czy tym razem w Polsce znajdzie się prawdziwy wojownik ninja? O tym przekonamy się 13 października o godz. 20:05 w hitowym show Polsatu „Ninja Warrior Polska”.

Do finału „Ninja Warrior Polska” zakwalifikowali się wyłącznie najlepsi. Z prawie 200 zawodników, którzy wzięli udział w eliminacjach, tylko 24 powalczy o tytuł pierwszego polskiego wojownika Ninja i 150 tysięcy złotych. – Nie ma tutaj zasady – kto większy, ten lepszy. Tu każdy ma szansę – mówi Michał Baryza.


Aby zostać polskim Ninja Warrior, należy przejść przez… 19 ekstremalnie trudnych przeszkód, podzielonych na kilka etapów! Na niektórych torach będzie liczył się czas, na innych mistrzowska precyzja. – Będziemy się ścigać z czasem. I myślę, że to może być gorsze niż rywalizacja z innymi – twierdzi Bolek Sobierajski, jeden z najmłodszych uczestników w show, który na torze zmierzy się nie tylko ze swoimi słabościami, ale także… z bratem Wojtkiem.

 

ZOBACZ TAKŻE: Krzysztof Wieszczek chciał zrezygnować z udziału w "Ninja Warrior Polska"

 

To, co dostarczyły nam odcinki eliminacyjne, było przedsmakiem przed emocjami, których doświadczymy w odcinku finałowym! Wielokrotnie zostaniemy zaskoczeni, a o szybsze bicie serca przyprawi nas walka nie tylko z pędzącym czasem. Dwa razy będzie musiała interweniować grupa medyczna. A ojciec jednego z zawodników ostudzi własne emocje… kąpielą w basenie, będącym częścią toru przeszkód.


Najbardziej emocjonujący finał tej jesieni na antenie Polsatu już 13 października o godz. 20:05.

 

Informacja prasowa

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze