Paweł Zagumny i Jakub Bednaruk w magazynie #7Strefa. Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl

Siatkówka
Paweł Zagumny i Jakub Bednaruk w magazynie #7Strefa. Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl
Fot. Polsat Sport
Magazyn #7Strefa już w piątek o godz. 16:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

Mamy piątek, a więc czas na siatkarski magazyn #7Strefa. Goścmi prowadzącego Marka Magiery będą Dorota Świeniewicz, Daniel Pliński i Damian Dacewicz. Jednym z tematów poruszonych w piątkowym magazynie będzie walka PlusLigi z koronawirusem, w związku z czym z obecnymi w studio goścmi połączą się prezes PLS Paweł Zagumny oraz trener MKS-u Będzin Jakub Bednaruk. Transmisja magazynu #7Strefa o godz. 16:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

Koronawirus stopniowo paraliżuje siatkarskie rozgrywki w całej Polsce. Na kwarantannie przebywa coraz więcej zespołów, co uniemożliwia sprawne rozegranie nadchodzących kolejek PlusLigi. Wobec tego prezesi klubów zdecydowali, by w przypadku absencji drużyn z powodu koronawirusa, pozostałe ekipy uzgadniały przyspieszone terminy i rozgrywały mecze awansem, ale czy rosnąca ilość zachorowań w Polsce nie storpeduje nawet najlepszego planu rozgrywek? Ten temat z pewnością nie umknie naszym ekspertom, szczególnie, że będą mieli okazje zadać swoje pytania prezesowi Polskiej Ligi Siatkówki Pawłowi Zagumnemu, który pojawi się w programie przez łączenie na Skype. W tej samej formie pojawi się w programie przebywający na kwarantannie Jakub Bednaruk - trener MKS Będzin. Jakie rozwiązania zaproponuje szkoleniowiec śląskiego zespołu?

 

 

ZOBACZ TAKŻE: Dwa kolejne mecze PlusLigi odwołane


Są też i pozytywne aspekty ostatnich tygodni w PlusLidze. Wyśmienitą ligową serię kontynuuje ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, a w II rundzie kwalifikacji do Ligi Mistrzyń ŁKS Commercecon Łódź całkowicie zdeklasował słoweński Calcit Kamnik. W piątkowym magazynie cofniemy się także do minionej kolejki, a konkretnie do jej najlepszych momentów. Marta Ćwiertniewicz przedstawi wybrane przez widzów programu najlepsze akcje minionej kolejki PlusLigi i kobiecej TauronLigi. Już teraz zachęcamy do głosowania w sondzie na najbardziej efektowne siatkarskie akcje na naszej stronie internetowej Polsatsport.pl.


Transmisja magazynu #7Strefa o godz. 16:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

PI, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze