KSW 55: Efektowna wygrana Michała Materli! Rozbił rywala przed czasem (WIDEO)

Sporty walki

Michał Materla (29-7, 10 KO, 13 SUB) pokonał Aleksandara Ilicia (12-4, 8 Ko, 2 SUB) podczas KSW 55. "Cipao" rozbił rywala ciosami w parterze w drugiej rundzie pojedynku.

Po kilkudziesięciu sekundach wymiany w stójce potężnym lewym trafił "Joker", który posłał Materlę na deski. Ilić nie był jednak w stanie dokończyć roboty w parterze i walka wróciła do góry. Na szczęście Polaka udało mu obalić przeciwnika i znalazł się w parterze w korzystnej pozycji, gdzie kontrolował rywala ciosami. Trudno jednak ocenić, kto był w tej rundzie lepszy.

Druga runda rozpoczęła się dobrze dla Materli, który znalazł się na górze po tym, jak Ilić poślizgnął się po kopnięciu. Świetnie skontrolował tam rywala i zasypywał go kolejnymi ciosami. Na półtorej minuty przed końcem sędzia przerwał pojedynek, gdyż Ilić, w związku z krucyfiksem, nie był w stanie dalej się bronić.