PlusLiga: Aluron CMC Warta Zawiercie - Cerrad Enea Czarni Radom. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

W sobotę na kibiców czekają aż trzy spotkania na boiskach PlusLigi. Jako pierwsi zagrają Jurajscy Rycerze, którzy podejmą u siebie ekipę Cerrad Enea Czarnych Radom. Relacja i wynik na żywo meczu od godziny 14.45 na Polsatsport.pl.

Ekipa gospodarzy od początku rozgrywek prezentuje bardzo wysoką formę. Co prawda sezon rozpoczęła od porażki 2:3 z Jastrzębskim Węglem, ale trzy kolejne mecze wygrała. O ile pokonanie 3:0 Indykpolu AZS Olsztyn i GKS Katowice nie wzbudziło sensacji, tak co najmniej niespodzianką było zwycięstwo 3:1 w Bełchatowie nad PGE Skrą. 

 

Zobacz także: Michał Mieszko Gogol: Decyzja PlusLigi jest dobra. Realizacja będzie trudna

 

Z kolei Cerrad Enea Czarni rozpoczęli sezon od pięciosetowego zwycięstwa nad Indykpolem AZS Olsztyn, by w kolejnej kolejce zaskakująco szybko przegrać z Treflem Gdańsk. Po odwołanym spotkaniu ze Ślepskiem Malow Suwałki, radomianie wrócili do rywalizacji dwoma kolejnymi, dramatycznymi tie-breakami. Najpierw pokonali na wyjeździe Stal Nysa, by przed własnymi kibicami, w równie emocjonującej grze na przewagi, ulec Asseco Resovii Rzeszów.

 

Jurajscy Rycerze jeszcze nie pokonali Cerrad Enea Czarnych w Zawierciu w fazie zasadniczej PlusLigi. Z pewnością liczą, że tym razem uda się przerwać tę niefortunną serię. Czy się uda?

 

Relacja i wynik na żywo meczu Aluron CMC Warta Zawiercie - Cerrad Enea Czarni Radom od godziny 14.45 na Polsatsport.pl.

agb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze