Bartosz Bereszyński: Trzeba szanować ten punkt

Piłka nożna
Bartosz Bereszyński: Trzeba szanować ten punkt
Fot. CyfraSport
Bartosz Bereszyński po raz kolejny wystąpił na lewej obronie.

- Zdawaliśmy sobie sprawę przed meczem, że grając przeciwko takiej trójce jak Veratti, Barella i Jorginho na pewno ciężko będzie zdominować środek pola - powiedział po meczu z Włochami obrońca reprezentacji Polski Bartosz Bereszyński.

Marcin Lepa: Takie mecze mają dla Ciebie dodatkową motywację, gdy grasz przeciwko Italii?

 

Bartosz Bereszyński: To są piękne spotkania. Każdy mecz z orzełkiem na piersi to jest coś wyjątkowego.  Mecze z Włochami są zawsze ciekawe. To, że gram we Włoszech niewiele zmienia. Jedynie znam dobrze tych zawodników. Szkoda, że nie udało się dziś wygrać, ale trzeba szanować ten punkt.

 

ZOBACZ TAKŻE: Liga Narodów: Podział punktów w meczu Polska - Włochy

 

Nie był to łatwy mecz. Udawało się przyblokować Włochów i dopilnować, aby nie doprowadzili do zagrożenia pod bramką Łukasza Fabiańskiego, ale jednak nie udało się poukładać gry w środku pola i dłużej utrzymać się przy piłce.

 

Zdawaliśmy sobie sprawę przed meczem, że grając przeciwko takiej trójce w środku pola jak Veratti, Barella i Jorginho, to na pewno ciężko będzie zdominować ten środek pola. Myślę, że dzisiaj zabrakło zimnej krwi i decyzji pod bramką przeciwnika. Warto też docenić to, że nie straciliśmy dzisiaj bramki.

 

Całość w poniższym materiale wideo. 

 

Marcin Lepa, mtu, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze