TAURON Liga: Joker Świecie - Energa MKS Kalisz. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka
TAURON Liga: Joker Świecie - Energa MKS Kalisz. Relacja i wynik na żywo
fot. Polsat Sport
Po trzech pierwszych meczach TAURON Ligi siatkarki Energa MKS Kalisz zajmują 6. miejsce.

Pora na ostatni - póki co - mecz 4. kolejki TAURON Ligi. Zmierzy się w nim beniaminek Joker Świecie oraz ekipa Energi MKS Kalisz. Relacja i wynik na żywo meczu od godziny 20.30 na Polsatsport.pl.

Pandemia nie oszczędza klubów siatkarskiej ekstraklasy. W 4. kolejce kobiecych rozgrywek dotychczas tylko trzy mecze doszły do skutku, a poniedziałkowe starcie Jokera Świecie i Energi MKS Kalisz tymczasowo zamknie rywalizację na tym etapie zmagań.

 

Zobacz także: TAURON Liga: Kolejny mecz przełożony

 

Po trzech pierwszych meczach TAURON Ligi siatkarki Energi MKS Kalisz zajmują 6. miejsce dzięki zwycięstwom z PTPS Piła i ŁKS Commercecon Łódź. Przed rozpoczęciem kolejki znajdowały się o jedno miejsce wyżej, ale obecnie kaliski zespół został wyprzedzony właśnie przez łodzianki, które rozgrywały swoje spotkanie w czwartej kolejce w sobotę.

 

W pierwszej kolejce siatkarki ze Świecia pokonały na wyjeździe Budowlane 3-1 dobrze rozpoczynając debiutancki sezon w elicie. Kolejne dwie kolejki to porażki, jednak odniesione z silnymi przeciwnikami posiadającymi medalowe aspiracje – Developresem SkyRes Rzeszów i ŁKS. 

 

Tym razem czeka je starcie z zespołem, którego skład zasiliło wiele reprezentantek kraju. Czy beniaminkowi uda się je pokonać?

 

Relacja i wynik na żywo meczu Joker Świecie - Energa MKS Kalisz od godziny 20.30 na Polsatsport.pl.

agb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze