Magazyn MLS. Transmisja w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl

Siedemnasta kolejka Major Soccer League dobiegła końca. Do jedenastki kolejki trafił polski napastnik Jarosław Niezgoda.

Siedemnasta kolejka Major Soccer League dobiegła końca. Do jedenastki kolejki trafił polski napastnik Jarosław Niezgoda, który strzelił dwa gole dla Portland Timbers w meczu z San Jose Earthquakes. Magazyn MLS we wtorek o godz. 23:00 w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl.

Jarosław Niezgoda wpisał się na listę strzelców w 46. i 52. minucie meczu z San Jose Earthquakes (3:0), a Portland Timbers odnieśli piąte zwycięstwo z rzędu w lidze MLS.

Drużyna Timbers zajmuje drugie miejsce w tabeli Konferencji Zachodniej Major League Soccer, mając w dorobku 30 punktów, tyle samo co lider Seattle Sounders.

W 17. kolejce wystąpił też pomocnik Chicago Fire Przemysław Frankowski, który wszedł na boisko w 63. minucie meczu z D.C. United, zastępując Argentyńczyka Ignacio Alisedę.

Transmisja Magazynu MLS we wtorek o godz. 23:00 w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl.