Koloseum: Podsumowanie KSW 55 i debiut Gamrota w UFC. Transmisja w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl

Sporty walki
Koloseum: Podsumowanie KSW 55 i debiut Gamrota w UFC. Transmisja w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl
fot. Polsat Sport
Transmisja magazynu "Koloseum" w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl.

W najbliższym „Koloseum” gośćmi Patrycji Zahorskiej oraz Łukasza Jurkowskiego będą stali eksperci Tomasz TJ Marciniak oraz Przemysław Saleta. W programie skupimy się na minionej gali KSW 55 oraz porozmawiamy o bieżących wydarzeniach w UFC – zwycięstwie Marcina Tybury oraz nadchodzącym debiucie Mateusz Gamrota. Transmisja magazynu "Koloseum" w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl.

Za nami gala KSW 55, która obfitowała w wielkie emocje. W walce wieczoru Mamed Khaldiov latającym kopnięciem znokautował Scotta Askhama i został nowym mistrzem kategorii średniej. Z tej okazji porozmawiamy z nowym posiadaczem pasa federacji. Do klatki wrócił też Michał Materla, który po wyrównanym pojedynku pokonał Aleksandara Ilicia. Przeniesiemy się także za kulisy gali, która odbyła się w Łodzi.

 

W miniony weekend odbyła się gala UFC Fight Night, na której Marcin Tybura pokonał Bena Rothwella przez jednogłośną decyzję sędziów. To jego trzecia z rzędu wygrana. Po emocjach związanych z walkami polskiego ciężkiego, w najbliższą sobotę w amerykańskiej organizacji zobaczymy Mateusz Gamrota. To właśnie z nimi zamienimy kilka zdań, by poznać ich dyspozycje i plany na najbliższe tygodnie.

 

ZOBACZ TAKŻE: Bonusy po gali KSW 55 przyznane

 

Przy okazji wizyty w studiu naszego stałego eksperta, Salety porozmawiamy o walce zwanej najważniejszą w tym roku. Głównym tematem pięściarskim będzie zatem pojedynek Wasyl Łomaczenko - Teofimo Lopez.

 

W „Koloseum” nie zabraknie także najświeższych szczegółów na temat nadchodzącej gali Genesis, w której uznani zawodnicy stoczą pojedynki na gołe pięści.

 

Transmisja magazynu "Koloseum" od godziny 20:15 w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl.

MM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze