MLS: Adam Buksa poprowadził New England Revolution do zwycięstwa. Gol i asysta Polaka

Adam Buksa zdobył gola i zanotował asystę w wygranym meczu New England Revolution z Montreal Impact 3:2 w Major League Soccer. Polski piłkarz wpisał się na listę strzelców w 52. minucie.

Do przerwy zespół Revolution wygrywał 2:1 (Buksa asystował przy pierwszej bramce), a Polak podwyższył prowadzenie na 3:1. To jego czwarte trafienie w tym sezonie. W dodatkowym czasie gry (90+2) rezultat ustalił Ballou Tabla.

Drużyna New England Revolution zajmuje piąte miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej - 28 punktów w 18 spotkaniach. Liderem jest Toronto FC - 38 pkt.