PlusLiga: Indykpol AZS Olsztyn - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
PlusLiga: Indykpol AZS Olsztyn - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa. Transmisja w Polsacie Sport
Fot. PAP
Indykpol AZS Olsztyn podejmie u siebie VERVA Warszawa ORLEN Paliwa.

Indykpol AZS Olsztyn podejmie u siebie VERVA Warszawa ORLEN Paliwa w spotkaniu 7. kolejki PlusLigi. Dla warszawskiej drużyny będzie to pierwsze spotkanie od powrotu z kwarantanny związanej z przypadkami koronawirusa w kadrze, więc dyspozycja stołecznego zespołu pozostaje zagadką. Tę okoliczność mogą wykorzystać siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn. Transmisja meczu PlusLigi: Indykpol AZS Olsztyn - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa o godz. 17:30 w Polsacie Sport.

Ostatni miesiąc był ciężkim czasem dla siatkarzy VERVY Warszawa ORLEN Paliwa. W stołecznej drużynie wykryto zakażenia koronawirusem, co wymusiło długą przerwę warszawskiego zespołu. Tym samym podopieczni Andrei Anastasiego mają za sobą tylko dwa spotkania, a ich forma od powrotu z kwarantanny pozostaje zagadką. Mimo to VERVA Warszawa ORLEN Paliwa nadal pozostaje faworytem czwartkowego meczu, zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę dyspozycję ich najbliższego rywala.

 

ZOBACZ TAKŻE: Kiepski początek, świetny finisz. PGE Skra Bełchatów lepsza od Trefla Gdańsk w hicie kolejki


Indykpol AZS Olsztyn nie może zaliczyć początku sezonu PlusLigi do udanych. Po pięciu rozegranych spotkaniach siatkarze z Olsztyna mają na koncie tylko jedno zwycięstwo i trudno doszukiwać się pozytywów w grze podopiecznych Daniela Castellaniego. Iskrę nadziei kortowskim akademikom daje postać Damiana Schulza. Mistrz świata z 2018 roku jest liderem ataku Olsztynian ze średnią 15,8 pkt na mecz, a swój wynik postara się poprawić w domowym spotkaniu ze stołeczną drużyną. Najpierw jednak musi przebić się przez blok m.in. Piotra Nowakowskiego i Artura Szalpuka, a to zadanie nie należy do najłatwiejszych.

 

ZOBACZ TAKŻE: GKS Katowice trenuje w niepełnym składzie


Transmisja meczu PlusLigi: Indykpol AZS Olsztyn - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa o godz. 17:30 w Polsacie Sport.

PI, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze