Tauron 1 Liga: Koronawirus w KPS Siedlce. Mecz z ZAKSĄ przełożony

Siatkówka
Tauron 1 Liga: Koronawirus w KPS Siedlce. Mecz z ZAKSĄ przełożony
Fot. BBTS Bielsko-Biała
KPS Siedlce występuje w drugiej klasie rozgrywkowej - Tauron 1 Lidze.

Koronawirus znów paraliżuje siatkarskie rozgrywki. Tym razem padło na występujący w Tauron 1 Lidze KPS Siedlce, w którym wykryto jedno zakażenie wirusem SARS-CoV-2. Jak informuje klub wszyscy zawodnicy oraz sztab trenerski, którzy mieli kontakt z zakażonym pozostają w domowej izolacji. Tym samym przełożony został zaplanowany na sobotę mecz KPS Siedlce - ZAKSA Strzelce Opolskie.

W środę 14 października KPS Siedlce poinformował o pozytywnym wyniku testu na obecność wirusa SARS-CoV-2 w swojej drużynie. Według komunikatu klubu zakażony ma być jeden zawodnik, ale wszyscy zawodnicy oraz sztab trenerski, którzy mieli z nim kontakt zostali skierowani na domową izolację. KPS Siedlce pozostaje także w kontakcie z organizatorem ligowych rozgrywek i na bieżąco informuje Polską Ligę Siatkówki oraz służby sanitarne o stanie zdrowia wszystkich osób.

 

ZOBACZ TAKŻE: BBTS odwrócił losy meczu z beniaminkiem

 

Tym samym KPS Siedlce dołącza do grona drużyn, których spotkania zostały wstrzymane przez wykrycie zakażeń koronawirusem w zespole. W środę po dłuższej przerwie spowodowanej pandemią powróciły drużyny Olimpii Sulęcin oraz AZS AGH Kraków.

PI, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze