Wielki powrót na parkiet! Jakub Bednaruk włączony do składu MKS Będzin

Siatkówka
Wielki powrót na parkiet! Jakub Bednaruk włączony do składu MKS Będzin
fot. Cyfrasport
Jakub Bednaruk włączony do składu MKS Będzin.

Trener siatkarzy MKS Będzin Jakub Bednaruk został włączony do składu drużyny, przetrzebionej koronawirusem. 44-letni szkoleniowiec w czasach swojej kariery zawodniczej grał na pozycji rozgrywającego.

Siatkarze MKS Będzin powrócili do treningów. Niestety, w grupie, która rozpoczęła zajęcia, brakuje czterech zawodników. Testy na obecność koronawirusa wykonane po kwarantannie, wykazały u nich wyniki pozytywne. Kolejny z zawodników w dalszym ciągu przebywa na kwarantannie i jutro zostanie poddany ponownemu badaniu na obecność koronawirusa. W izolacji domowej pozostają Thiago Veloso, Łukasz Makowski, Bartosz Schmidt, Tomasz Kalembka oraz Michał Godlewski.

 

Ponadto, następny z siatkarzy, wskutek serii badań wykonanych po odbyciu kwarantanny, nie uzyskał zgody lekarza na udział w zajęciach. Konieczne jest powtórzenie serii badań oraz przerwa w treningach. Obecnie MKS Będzin trenuje w ośmioosobowym składzie.

 

Zobacz także: Wybierz najlepszą akcję kolejki PlusLigi! (SONDA)

 

Pomimo zaistniałej, bardzo trudnej sytuacji personalnej, klub dokłada wszelkich starań, aby wtorkowe domowe spotkanie z zespołem GKS Katowice doszło do skutku. W oczekiwaniu na powrót do zdrowia obu rozgrywających, klub zdecydował o rozszerzeniu składu zawodników o Jakuba Bednaruka, a także o siatkarzy z zaplecza pierwszego zespołu.

 

 

Bednaruk w czasie swej kariery zawodniczej reprezentował barwy takich klubów, jak m.in. Czarni Radom, Skra Bełchatów, AZS Politechnika Warszawska, Jastrzębski Węgiel, Trefl Gdańsk i włoski Trentino Volley.

RM, Polsat Sport, mksbedzin.pl
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie