Tauron Liga: Energa MKS Kalisz - Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz. Gdzie obejrzeć mecz?

Siatkówka
Tauron Liga: Energa MKS Kalisz - Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz. Gdzie obejrzeć mecz?
fot. CyfraSport

W piątkowy wieczór siatkarki Energa MKS Kalisz powalczą o pierwsze w tym sezonie zwycięstwo przed własną publicznością. Po drugiej stronie siatki podopieczne trenera Jacka Pasińskiego podejmą Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz. Której ekipie uda się wywalczyć cenne punkty? Transmisja meczu w Polsacie Sport Extra.

Drużyna gospodyń rozpoczęła tegoroczną kampanię Tauron Ligi w bardzo dobrym stylu. Rozegrały dotychczas cztery spotkania. Trzy z nich na wyjeździe wygrały, natomiast porażkę zaliczyły przed własną publicznością. Triumfowały nad PTPS Piła 3:0, ŁKS Commercecon Łódź 3:2 i Jokerem Świecie 3:1, a uległy Stali Bielsko-Biała 0:3.

 

W piątek zespół Pasińskiego będzie miał okazję po raz pierwszy zapunktować w hali Arena. By zwiększyć swoje szanse na korzystny rezultat w tym spotkaniu, musi znaleźć sposób na powstrzymanie Eweliny Żurowskiej, gwiazdy Pałacu i jednej z najskuteczniejszych zawodniczek Tauron Ligi. Przyjmująca zdobyła już w tym sezonie 69 punktów.

 

Przyjezdne z początku rywalizacji w tym sezonie nie mogą być tak zadowolone, jak kaliszanki. Bydgoski Pałac w czterech meczach, które rozegrał, zgromadził cztery oczka, trzykrotnie uznając wyższość swoich rywalek. Były nimi siatkarki Radomki Radom (0:3), Stali Bielsko-Biała (2:3) i ŁKS Łódź 1:3). Wygrał raz z drużyną z Piły (3:0).

 

ZOBACZ TAKŻE: BKS Stal Bielsko-Biała - Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz 3:2. Skrót meczu

Piątkowe spotkanie będzie meczem pomiędzy czwartą a ósmą drużyną w tabeli Tauron Ligi.

 

Będące w zwycięskim rytmie kaliszanki, czy może głodne zwycięstw siatkarki trenera Piotra Mateli? Która drużyna wyjdzie zwycięsko z piątkowego starcia? Odpowiedź już niebawem.

 

Transmisja meczu Energa MKS Kalisz - Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz od godz. 20:30 w Polsacie Sport Extra.

NP, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze