Cafe Futbol o meczach reprezentacji i europejskich pucharach. Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl

Piłka nożna

Tomasz Hajto kłóci się z Romanem Kołtoniem, który ma zawsze ripostę w postaci faktów, Bożydar Iwanow rozdziela głos sprawiedliwie, a czasem kusi Zbigniewa Bońka, by zapowiedział przerwę reklamową – w Cafe Futbol nigdy nie brakuje niespodzianek. Od najbliższej niedzieli popularny program Polsatu Sport będziecie mogli obejrzeć także w Sporcie Interii. Transmisja w niedzielę o godzinie 11:00.

Magazyn "Cafe Futbol" to kultowa pozycja dla fanów piłki nożnej! Niedzielny poranek przy kawie - od godziny 11.00 - przyciąga wiernych widzów, którzy chcą zajrzeć za kulisy futbolu. Wszystko za sprawą dyskusji rozpalanej przez Bożydara Iwanowa, Romana Kołtonia i Tomasza Hajto, a także Przemysława Iwańczyka oraz ich gości. Studio Polsatu zamienia się w forum informacji, dialogu, a często również sporu.

 

Do najbliższej edycji programu jego prowadzący Bożydar Iwanow, oprócz stałych gości Marcina Feddka, Romana Kołtonia z "Prawdy Futbolu" i Tomasza Hajty (via Skype), zaprosił Tomasza Łapińskiego i Radosława Majewskiego.

 

Eksperci podsumują mecze reprezentacji Polski z Włochami oraz Bośnią i Hercegowiną w Lidze Narodów. Lwia część programu zostanie poświęcona nadchodzącym w przyszłym tygodniu rozgrywkom fazy grupowe Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Nie zabraknie ciekawych wypowiedzi na temat rywalizacji Lecha Poznań z Benfiką, do której dojdzie już w najbliższy czwartek.

 

Cafe Futbol już w niedzielę o godz. 11. Transmisja w Polsacie Sport, na Polsatsport.pl i w Sport Interia.

MB, sport.interia.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze