PlusLiga: Asseco Resovia Rzeszów - Stal Nysa. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Asseco Resovia Rzeszów podejmie w sobotni wieczór zawodników Stali Nysa, co będzie jednocześnie spotkaniem rewanżowym tych dwóch ekip. Relacja i wynik na żywo od godziny 20.30 na Polsatsport.pl.

Zawodnicy z Rzeszowa i podopieczni Krzysztofa Stelmacha ostatni raz spotkali się na boisku zaledwie tydzień temu, w Nysie. Wtedy triumfowała ekipa gości (3:2). Nie trzeba było długo czekać na kolejne starcie obu drużyn, które odbędzie się już w sobotni wieczór. Wszystko za sprawą zakażeń w innych zespołach PlusLigi, w związku z czym podjęto decyzję o rozegraniu zaplanowanego wstępnie na 17. kolejkę rewanżu.

 

Zobacz także: PlusLiga: Trzy odwołane mecze Aluronu CMC Warty Zawiercie

 

Nysanie wciąż czekają na pierwszą wygraną w tym sezonie siatkarskiej ekstraklasy. Trzy razy niemal się udało, bo mecze przeciwko GKS Katowice, Cerrad Enea Czarnym Radom i ostatnie z Asseco Resovią kończyły się dopiero po tie-breaku. Rzeszowianie wygrali do tej pory trzy na cztery rozegrane mecze. Podopieczni Alberto Giulianiego musieli jednak uznać wyższość Jastrzębskiego Węgla, któremu ulegli 0:3. 

 

Sobotnie spotkanie ekip, barwy których reprezentuje wielu uznanych zawodników zapowiada się niezwykle ciekawie. Kto wyjdzie z niego górą?

 

Relacja i wynik na żywo meczu Asseco Resovia Rzeszów - Stal Nysa od godziny 20.30 na Polsatsport.pl.

agb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze