PlusLiga: Asseco Resovia Rzeszów - Stal Nysa. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
PlusLiga: Asseco Resovia Rzeszów - Stal Nysa. Transmisja w Polsacie Sport
Fot. PAP
Asseco Resovia Rzeszów i Stal Nysa zmierzą się w rewanżowym spotkaniu PlusLigi.

Asseco Resovia Rzeszów i Stal Nysa zmierzą się w rozgrywanym awansem spotkaniu 17. kolejki PlusLigi. Obie drużyny rywalizowały zaledwie tydzień temu w Nysie gdzie Resovia triumfowała 3:2. Tym razem kibice czekają na równie emocjonujący pojedynek. Transmisja meczu Asseco Resovia Rzeszów - Stal Nysa o godz. 20:30 w Polsacie Sport.

To pierwsze spotkanie rozegrane awansem na mocy ustaleń prezesów wszystkich klubów PlusLigi oraz organizatora rozgrywek. Obie drużyny rozegrały niedawno spotkanie w ramach 6. kolejki PlusLigi, ale wobec rosnącej liczby zakażeń w innych zespołach zdecydowały się na rozegranie zaplanowanego wstępnie na 17. kolejkę rewanżu. Tym samym siatkarskich kibiców znów czekają niesamowite emocje, bowiem tydzień temu oba zespoły pokazały, że nie będą łatwym kąskiem dla przeciwnika i powalczą o każdy punkt do samego końca.

 

ZOBACZ TAKŻE: Ciężki chrzest w MKS Będzin! Siatkarze bez litości dla nowego zawodnika (WIDEO)


Trzeba przyznać, że w kadrach Nysy i Rzeszowa nie brakuje siatkarskich gwiazd i zawodników z charakterem. Do tego wielu zawodników nyskiego zespołu występowało rok temu w Rzeszowie, więc z pewnością każdy będzie miał coś do udowodnienia w sobotnim spotkaniu. Szczególnie ciekawie prezentuje się pojedynek na pozycji rozgrywającego, gdzie po dwóch stronach siatki spotkają się wychowanek Resovii Marcin Komenda oraz Fabian Drzyzga, który powrócił do klubu, z którym święcił największe triumfy.

 

ZOBACZ TAKŻE: Klub z Rumunii chciał uzyskać walkowery za mecze z Jastrzębskim Węglem i Fino Kaposvar


W Rzeszowie szykuje się niesamowicie emocjonujące starcie, z którego tylko jeden klub będzie mógł wyjść z tarczą. Kto zgarnie pełną pulę punktową? A może znów będziemy świadkami podziału punktów? O tym przekonamy się już w sobotni wieczór.


Transmisja meczu PlusLigi: Asseco Resovia Rzeszów - Stal Nysa od godz. 20:30 w Polsacie Sport.

PI, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze