Tauron Liga: DPD Legionovia Legionowo - Joker Świecie. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
Tauron Liga: DPD Legionovia Legionowo - Joker Świecie. Transmisja w Polsacie Sport
Fot. PAP
DPD Legionovia Legionowo i Joker Świecie zmierzą się w meczu 5. kolejki siatkarskiej Tauron Ligi.

DPD Legionovia Legionowo i Joker Świecie zmierzą się w meczu 5. kolejki siatkarskiej Tauron Ligi. Faworytem sobotniego spotkania są siatkarki z Legionowa, które zajmują w tabeli piąte miejsce ze stratą dwóch punktów do drugiego MKS-u Kalisz. Nikt jednak nie spisuje na straty Jokera Świecie, który w premierowym spotkaniu Tauron Ligi pokonał siatkarki Budowlanych Łódź. Transmisja meczu DPD Legionovia Legionowo - Joker Świecie o godz. 17:30 w Polsacie Sport.

Siatkarki z Legionowa świetnie mogą zaliczyć początek sezonu do udanych. Podopieczne Alessandro Chiappiniego wygrały pierwsze trzy spotkania i uległy dopiero liderowi tabeli - drużynie Developresu SkyRes Rzeszów. Mecz z rzeszowiankami był nie tylko ważny ze względu na przerwanie serii zwycięstw, ale także kontuzję dwóch ważnych zawodniczek - Olivii Różański i Alicji Grabki. Obie siatkarki wypadły ze składu Legionovii i nie wiadomo czy wystąpią w spotkaniu przeciwko Jokerowi Świecie. Taki układ sprzyja siatkarkom ze Świecia, które zachęcone pierwszym zwycięstwem w Tauron Lidze mogą poszukać drugiej wygranej.

 

ZOBACZ TAKŻE: Wydarzenia sportowe w całej Polsce bez kibiców!


Drużyna ze Świecia przystąpiła do tegorocznych rozgrywek jako całkowity debiutant i od razu pokazała pazur pokonując na inaugurację siatkarki Grot Budowlanych Łódź. Wydawało się, że zawodniczki Jokera sprawią więcej niespodzianek, ale drużyny ŁKS-u Łódź oraz Developresu sprawnie poradziły sobie z niżej notowanym rywalem w dwóch kolejnych spotkaniach. Mimo to nikt nie może odmówić ambicji podopiecznym Marcina Wojtowicza, które pokazały w ostatnim meczu z Energą MKS Kalisz, że potrafią walczyć z każdym przeciwnikiem. Jeśli z takim samym podejściem podejdą do meczu z Legionovią, mogą sprawić kolejną niespodziankę.


ZOBACZ TAKŻE: Kombinacja Jokera z drugiej linii. Rzeszowianki nie zgadzały się z decyzją sędziów!


Transmisja meczu DPD Legionovia Legionowo - Joker Świecie o godz. 17:30 w Polsacie Sport.

PI, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze