Serie A: Koronawirus w Torino. Mecz z Cagliari niezagrożony

Piłka nożna
Serie A: Koronawirus w Torino. Mecz z Cagliari niezagrożony
Fot. PAP
U jednego z piłkarzy Torino wykryto zakażenie koronawirusem.

Jeden z piłkarzy Torino miał pozytywny wynik badania na koronawirusa - poinformował klub włoskiej ekstraklasy. Nazwiska zakażonego nie podano. Zawodnikiem tej drużyny od końcówki sierpnia jest Karol Linetty. Mimo zakażenia w zespole z Turynu zaplanowany na niedzielę mecz z Cagliari, w którym gra Sebastian Walukiewicz, odbędzie się zgodnie z terminarzem.

Zakażenie koronawirusem nie wpływa na grę przedostatniego zespołu włoskiej Serie A. Piłkarze Torino zagrają najbliższe spotkanie z Cagliari zaplanowane na niedzielę. Jak mówi sam klub, mimo wykrycia zakażenia u jednego z piłkarzy, nie ma on poważnych objawów i dobrze przechodzi zakażenie.

 

- Wspomniany piłkarz nie ma żadnych objawów i został odizolowany - napisano w komunikacie na oficjalnej stronie internetowej Torino.

 

 

"Byki" o godzinie 15:00 w niedzielę podejmą Cagliari Sebastiana Walukiewicza w 4. kolejce Serie A. Obecnie zajmują przedostatnią pozycję, ale rozegrały dotychczas tylko dwa spotkania. W składzie Torino wystąpi wspomniany Karol Linetty.

 

PI, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie