Michał Winiarski i Mariusz Wlazły dołączyli do drużyny! Trefl Gdańsk prawie w komplecie na mecz z Asseco Resovią

Siatkówka
Michał Winiarski i Mariusz Wlazły dołączyli do drużyny! Trefl Gdańsk prawie w komplecie na mecz z Asseco Resovią
fot. Cyfrasport
Michał Winiarski i Mariusz Wlazły.

Trener Michał Winiarski i kapitan Mariusz Wlazły dołączyli już do drużyny Trefla Gdańsk. Obaj przebywali w izolacji po pozytywnym wyniku testów na koronawiriusa. W kolejnym ligowym meczu gdańszczanie zmierzą się na wyjeździe z Asseco Resovią.

"Trener Winiarski oraz kapitan Wlazły obecni! Meldujemy się w Rzeszowie i trenujemy przed środowym starciem z Asseco Resovią. Koniecznie oglądajcie w Polsacie Sport" – przeczytaliśmy w mediach społecznościowych gdańskiego klubu.

 

Trener Winiarski oraz kapitan Wlazły obecni! 🙌🙌 Meldujemy się w Rzeszowie i trenujemy przed środowym starciem z Asseco Resovia 🦁 Koniecznie oglądajcie w Polsatsport.pl 😉

Opublikowany przez Trefl Gdańsk Poniedziałek, 19 października 2020

 

Gdańszczanie w poniedziałek wyruszyli do Rzeszowa, gdzie w środę o godzinie 20.30 zmierzą się z Asseco Resovią. W Rzeszowie z drużyną będzie już trener Winiarski, a także kapitan Wlazły. Moritz Reichert 20 października zakończy izolację domową i dzień później ma przejść badania sportowe. Niemieckiego przyjmującego zabraknie więc w najbliższym spotkaniu, a w składzie meczowym zobaczymy go najprawdopodobniej dopiero w niedzielę – w konfrontacji ze Stalą Nysa.

 

Przypomnijmy, że trener Winiarski przebywał w izolacji od 4 października. Po poznaniu wyniku jego testu, przeprowadzono również badania trzech zawodników i dwóch innych członków sztabu.

 

Zobacz także: Mariusz Wlazły zakażony koronawirusem! Nowe przypadki w Treflu Gdańsk

 

Wśród siatkarzy zakażenie SARS-CoV-2 stwierdzono u kapitana "gdańskich lwów" Mariusza Wlazłego. Zarówno Winiarskiego, jak i Wlazłego zabrakło w meczu Trefla z PGE Skrą Bełchatów (1:3).

RM, Polsat Sport`

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze