Nowa technologia w studio Ligi Mistrzów. Analiza meczu na najwyższym poziomie (WIDEO)

Piłka nożna
Nowa technologia w studio Ligi Mistrzów. Analiza meczu na najwyższym poziomie (WIDEO)
Fot. PAP
Nowa technologia w studio Ligi Mistrzów. Analiza meczu na najwyższym poziomie (WIDEO)

Nowy sezon Ligi Mistrzów to nie tylko piłkarskie emocje, ale także najnowsze technologie w naszym studio. Już od pierwszej kolejki nasi eksperci mogą liczyć na wsparcie nowego programu do analizy rozwiązań taktycznych najlepszych europejskich drużyn. Zobaczcie jak wygląda analiza meczu na najwyższym poziomie.

Do gry wraca Liga Mistrzów, a wraz z nią na kanały Polsat Sport Premium wraca studio największych europejskich rozgrywek, w którym eksperci nie tylko omówią, ale także przeanalizują poszczególne spotkania najlepszych drużyn Starego Kontynentu. W tym zadaniu wspomoże ich najnowsza technologia, a konkretnie program do analizy taktycznej meczu, który umożliwi wskazanie wszystkich niuansów i strategii stosowanych przez piłkarzy.

 

ZOBACZ TAKŻE: Wyjątkowy gość studia Polsatu Sport Premium. Puchar zawitał do Warszawy (WIDEO)


Pułapki ofsajdowe, prostopadłe podania i ustawienie obrońców przy stałych fragmentach gry - nic nie umknie naszym ekspertom, którzy już od pierwszej kolejki będą wspomagani najnowocześniejszym systemem analizy. Jakie jeszcze możliwości stwarza nowy system? Najlepiej zobaczyć go w akcji od pierwszych spotkań Ligi Mistrzów i Ligi Europy.

 

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2019/2020 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym Polsacie, Plusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach. 

 

PI, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze