PlusLiga: MKS Będzin - GKS Katowice. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
PlusLiga: MKS Będzin - GKS Katowice. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport
Transmisja meczu MKS Będzin - GKS Katowice od godziny 20:30 w Polsacie Sport.

Czas na powrót! Po przerwie spowodowanej kwarantanną MKS Będzin rozegra w Sosnowcu zaległe spotkanie 6. kolejki PlusLigi z GKS Katowice. Transmisja meczu MKS Będzin - GKS Katowice od godziny 20:30 w Polsacie Sport.

20 października drużyna prowadzona przez trenera Grzegorza Słabego rozegra swój kolejny mecz. GKS Katowice zaledwie dwa dni po wyjazdowej porażce z VERVĄ Warszawa ORLEN Paliwa (1:3) będzie rywalizować z MKS Będzin. Przed nimi zaległe, wyjazdowe spotkanie 6. kolejki PlusLigi. Powodem przełożenia meczu była kwarantanna siatkarzy. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Dziesięć potwierdzonych przypadków koronawirusa w Aluron CMC Warcie Zawiercie

 

Katowiczanie przystępowali do swojego pierwszego spotkania po kwarantannie zaledwie po kilku jednostkach treningowych, a rozgrywający Jakub Nowosielski dołączył do treningów zaledwie dzień przed meczem w Warszawie.

 

Część zawodników MKS-u wciąż przebywa w samoizolacji, więc wciąż nie wiadomo, czy drużyna wystąpi w pełnym składzie. Będziński klub przygotował się na tę okoliczność i zgłosił do meczowego składu trenera i byłego rozgrywającego Jakuba Bednaruka. Ten przyznaje, że w związku z wyjątkową sytuacją jego powrót na boisko jest prawdopodobny.

 

ZOBACZ TAKŻE: Wielki powrót na parkiet! Jakub Bednaruk włączony do składu MKS Będzin

 

Zgodnie z rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów - od 17 października wszystkie wydarzenia sportowe w naszym kraju będą odbywać się bez udziału publiczności.

 

Transmisja meczu od godziny 20:30 w Polsacie Sport.

PeZet, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze