PlusLiga: ZAKSA wznowiła treningi

Siatkówka
PlusLiga: ZAKSA wznowiła treningi
fot. Cyfrasport
ZAKSA wznawia treningi.

Siatkarze Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle wrócili do treningów po okresie samoizolacji i przeprowadzonych ponownie testach na obecność koronawirusa. Tydzień temu występujący w ekstraklasie klub poinformował, że wynik jednego badania dał wynik pozytywny.

ZAKSA nie podała personaliów zakażonego, który zgłosił wcześniej gorsze samopoczucie i podwyższoną temperaturę. Treningi zostały zawieszone, a wszyscy członkowie drużyny udali się na kwarantannę. Po ponownym przeprowadzeniu testów wrócili do zajęć.

 

Kędzierzynianie rozegrali dotychczas w tym sezonie sześć meczów i z kompletem punktów prowadzą w tabeli. W związku z pandemią mają do nadrobienia już trzy zaległe spotkania - w czwartek odwołano zaplanowany na sobotę pojedynek z Cerrad Enea Czarnymi Radom. W kalendarzu pozostał zaś jak na razie wyznaczony na 30 października mecz z Asseco Resovią.

 

Tauron Liga: Mecz Chemika Police odwołany!

 

"O terminach spotkań - w tym tych przełożonych w związku z samoizolacją - będziemy informować na bieżąco. (...) Terminy najbliższych meczów ustalone zostaną wkrótce" - podano w czwartkowym komunikacie ZAKSY.

 

RM, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie