Stephane Antiga zakażony koronawirusem! Trzy nowe przypadki w drużynie

Siatkówka
Stephane Antiga zakażony koronawirusem! Trzy nowe przypadki w drużynie
fot. Cyfrasport
Wśród zakażonych koronawirusem znalazł się również trener Stephane Antiga.

W niedzielę lider Tauron Ligi siatkarek Developres SkyRes Rzeszów poinformował o jednym pozytywnym wyniku testu na obecność wirusa w drużynie. W czwartek pojawiła się kolejna wiadomość – trzy nowe przypadki zakażenia w rzeszowskim klubie. Wśród osób z pozytywnym wynikiem testu znalazł się trener Stephane Antiga.

"Dzisiaj otrzymaliśmy kolejne wyniki testów na SARS-CoV-2, niestety mamy trzy nowe przypadki wirusa. W sumie wśród czwórki zarażonych: są dwie siatkarki naszego klubu, team menager Paulina Peret oraz trener Stephan Antiga. Jesteśmy w stałym kontakcie ze służbami sanitarnymi i władzami PLS. Wszyscy jesteśmy pod nadzorem epidemiologicznym oraz na kwarantannie" – przeczytaliśmy w komunikacie Developresu.

 

Już po wykryciu pierwszego przypadku, zawieszono treningi. Cały zespół oraz pracownicy klubu, zgodnie z zaleceniami, poddali się samoizolacji, z zachowaniem zasad rygoru bezpieczeństwa.

 

Zobacz także: Koronawirus w Asseco Resovii! Mecz z Treflem odwołany!

 

Siatkarki Developresu bardzo dobrze rozpoczęły obecny sezon. W pięciu meczach odniosły pięć zwycięstw (#VolleyWrocław 3:1, Grot Budowlani Łódź 3:1, Joker Świecie 3:0, DPD Legionovia Legionowo 3:0 i 3:1). Ekipa trenera Stephane Antigi z kompletem punktów i bilansem setów 15–3 jest liderem tabeli Tauron Ligi.

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie