Luce Jovicowi grozi więzienie

Piłka nożna
Luce Jovicowi grozi więzienie
fot. PAP/EPA
Luce Jovicowi grozi więzienie po tym, jak w Serbii złamał przepisy związane z pandemią koronawirusa.

Napastnikowi Realu Madryt Luce Jovicowi grozi więzienie po tym, jak w Serbii złamał przepisy związane z pandemią koronawirusa. Prokuratura postawiła piłkarzowi już zarzuty i zażądała półrocznego pozbawienia wolności.

Jović w marcu, gdy pandemia po raz pierwszy pokazała swoje straszne oblicze, przyleciał do Serbii z Hiszpanii. Po przybyciu do kraju powinien był poddać się dwutygodniowej kwarantannie, ale tego nie zrobił. Postanowił za to w Belgradzie pójść na imprezę - tak donosiły wówczas miejscowe media. On sam twierdził, że wybrał się jedynie do apteki.

 

ZOBACZ TAKŻE: Manchester United górą w hicie Ligi Mistrzów. Rashford bohaterem

 

Po tym jak w prasie ukazały się doniesienia o jego rozrywkowym wypadzie do stolicy Serbii, Jovic wprawdzie się nie przyznał, ale przeprosił. - Bardzo mi przykro, że odpowiedzialni za to ludzie nie wykonali należycie swojej pracy i nie poinformowali mnie, gdzie dokładnie mam przebywać w trakcie zalecanej izolacji. Przepraszam wszystkich, którzy znaleźli się przeze mnie w niebezpieczeństwie. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się pokonać te trudności - napisał w mediach społecznościowych.

 

Telewizja RTS podała, że Jovic mógł zapłacić mandat w wysokości 30 tys. euro, ale go nie przyjął.

A.J., PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie