MotoGP: Dziewięciu wspaniałych z Aragonii? Transmisja na Polsatsport.pl

Moto
MotoGP: Dziewięciu wspaniałych z Aragonii? Transmisja na Polsatsport.pl
fot. PAP/EPA

Tak nieprzewidywalnego sezonu w historii MotoGP chyba jeszcze nie było nigdy. Każdy tydzień przynosi niespodziewane rozstrzygnięcia, które nie tylko zaskakują widzów, ale także samych zawodników walczących o tytuł mistrzowski. Jak do tej pory, bogowie MotoGP zadbali o to, by wszyscy byli szczęśliwi, bo w dziesięciu wyścigach mieliśmy ośmiu zwycięzców. Transmisja treningów, rozgrzewek, kwalifikacji i wyścigu Grand Prix Teruel na Polsatsport.pl.

W zasadzie oprócz Aprili i Hondy, już wszystkie fabryki cieszyły się ze zwycięstwa. Ostatni weekend, który miał się toczyć pod dyktando Yamahy, padł łupem Alexa Rinsa na Suzuki, a na podium towarzyszyli mu - debiutant Alex Marquez, oraz Joan Mir, który jednocześnie będąc najregularniej jeżdżącym zawodnikiem w stawce, został liderem klasyfikacji generalnej.

 

Wyjątkowe ściganie, na wyjątkowym torze wywróciło do góry nogami "generalkę" i zmiotło z szachownicy lidera, Fabio Quartararo. Czy drugi tydzień na obiekcie położonym w Alcaniz pozwoli wrócić do porządku, czy znowu klocki klasy królewskiej zostaną rozrzucone?

 

Zobacz także: Seria DTM: Robert Kubica na podium w Zolder

 

Już od piątku czeka nas ściganie na torze Aragon. Pogoda tym razem ma być troszkę bardziej łagodna dla zawodników. Wyższe temperatury, brak deszczu, zmieniony harmonogram powinny sprzyjać przygotowaniu do walki w niedzielę.

 

Czy tym razem Honda będzie cieszyła się ze zwycięstwa, czy może w końcu lider klasyfikacji generalnej spełni swoje marzenie i wygra pierwszy wyścig MotoGP w karierze? Jak w Moto2 pojedzie nasz, polski reprezentant - Piotr Biesiekirski?

 

Transmisja treningów Grand Prix Teruel na Polsatsport.pl od godziny 10:00.

Grzegorz Jędrzejewski, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze